Центр міської історії запрошує подавати заявки на дослідницькі резиденції 2016 - 2017.

заявки на дослідницькі резиденції 2016 - 2017.

Програма включає п’ять дослідницьких резиденцій молодим науковцям, які працюють над дисертаційними дослідженнями, або готують їх до публікації, а також п'ять стипендій для досвідчених дослідників. Центр забезпечує умови для проведення дослідження, надає дослідникам доступ до власних ресурсів, зокрема до бібліотеки, медіаархіву, досліджень, наукових контактів та пропонує можливість презентувати й обговорити попередні результати дослідження в рамках Міського семінару та публічних лекцій.

Резиденції Центру призначені для дослідників гуманітарних напрямків з різних країн, особливо заохочуємо зголоситися істориків, культурологів, антропологів. Приймаємо заявки на дослідження, в яких запропоновано широкі інтерпретації міської історії як дисципліни, що перебуває на перетині різноманітних підходів гуманітарних і суспільних наук. Хронологічні рамки студій – ХІХ-ХХ століття, географічні межі – Центральна і Східна Європа. Особливо вітаємо теми, пов'язані з дослідницькими фокусами Центру, зокрема із питаннями урбанізації багатоетнічних міст, індивідуального досвіду містян у час радикальних змін та воєн ХХ століття, планових міст, міської спадщини, комеморативних практик та міського простору, цифрової та публічної історії.

Умови. Резиденції передбачають проживання у гостьових кімнатах Центру впродовж одного місяця. Гостьові апартаменти розташовані у тому ж будинку, що й офіс інституції, – в центрі міста, неподалік від львівських архівів та бібліотек. Гостьові апартаменти складаються з трьох кімнат, об'єднаних спільним простором кухні та приміщень загального вжитку. Тут створено всі умови для комфортного проживання, є доступ до безпровідникового Інтернету. Дослідники отримують робоче місце в офісі Центру із доступом до ресурсів інституції та адміністративну підтримку. Резиденції не покривають витрат на проїзд, харчування та ін.

Вимоги. Резиденції призначають аспірантам та дослідникам із науковими ступенями. Звертаємо Вашу увагу на те, що заявки від студентів та магістрантів не розглядаємо. Не заохочуємо подання пілотних досліджень. На час подання заявки проект має тривати не менше року й потребувати опрацювання матеріалів у Львівських архівах та бібліотеках.

Кінцевий термін подачі заявок 13 березня 2016 р.

Оголошення результатів 1 квітня 2016 р.

Деталі на сайті http://www.lvivcenter.org/

© 2013-2019 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.