Баухаус. Біле місто Тель-Авів

Баухаус. Біле місто Тель-Авів

19 листопада 2019 року о 19:00 год відбудеться офіційне відкриття виставки "Баухаус. Біле місто Тель-Авів".

До відзначення 100-річчя архітектурного напрямку Баухаус, НАТІВ - Ізраїльський культурний центр в Києві організовує масштабну подію - спільний  виставковий проект  "Баухаус. Біле місто Тель-Авів" у співробітництві з Київським Національним університетом будівництва та архітектури, Національною спілкою архітекторів України, Посольством Держави Ізраїль, Goethe-Institut – культурним інститутом Федеративної Республіки Німеччина, Національною спілкою архітекторів України, та PRAGMATIKA.MEDIA.

Проект "Баухаус. Біле місто Тель -Авів" об’єднав на одній локації одразу п’ять  виставок професійного архітектурного та мистецького співтовариства.

"Баугауз. Біле місто Тель-Авів", архітектурна виставка що привезена з музею центру Баухауса у Тель-Авіві (Ізраїль), задача якого – познайомити професійне співтовариство з ізраїльським модернізмом 1930-1940-х, спадщини традицій Баухауса. Одна з найбільш значущих "колекцій" архітектури раннього модернізму знаходиться в Тель-Авіві - так званому «Білому місті». Це безсумнівне містобудівне чудо. За два минулих десятиліття Біле місто зазнало масштабну реконструкцію, в результаті якої були приведені до ладу десятки будівель. На виставці можна побачити, в якому стані перебували будівлі під охороною UNESCO і як вони змінилися в результаті проведеної реконструкції. Виставка демонструє всю складність програми зі збереження архітектурної спадщини міста і його включенню в сучасний контекст.  

  • «100 років школі мистецтв BAUHAUS. Модернізм проти Тоталітаризму» - проект  Національної спілки Архітекторів України.
  • «Кверофутуризм» - об’ємно-просторові кінетичні інсталяції розроблені студентами Київського Національного університету будівництва та архітектури.
  • «Меблі Баухаус» - арт об’єкти розроблені студентами Київського Національного університету будівництва та архітектури.
  • "100 років сучасності"  плакатний проект кафедри графічного дизайну Київського національного університету культури і мистецтв.
  • «supermatism 2.0 by Vozianov» - перформанс українського дизайнера Федіра Возіанова.

Територія віртуальної реальності, дозволить крокуючи вуличками Білого міста, поринути в атмосферу сучасного міста Баухаус та відвідати віртуальну екскурсію комплексом школи Баухаус в Дессау разом з Goethe-Institut.

Зокрема в рамках виставки "Баухаус. Біле місто Тель -Авів" на території Архітектурного факультету КНУБА (Київ, Преображенська 2) відбудеться серія відкритих лекторіїв:

  • 20 листопада критик-мистецтвознавець, авторка досліджень та доповідей про сучасну історію «стилю 'Баугауз' в СРСР» - Астрід Вольперт, та доктор політичних наук Освальд Шнайдратус Bauhaus. Модернізм проти тоталітаризму.
  • 3 грудня  фотограф, режисер і журналіст засновник проекту bau1haus Жан Молітор.

Увага! Акредитація ЗМІ на офіційне відкриття 19 листопада 2019 року: https://bitly.su/PJeU  

тел. 0679369546.

Офіційне відкриття виставки: 19 листопада 2019 року о 19:00 год.

Тривалість виставки: 19 листопада - 3 грудня 2019 року.

Місце проведення: м. Київ, вул. Преображенська 2, Архітектурний факультет КНУБА.

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.