Архітектурні конкурси в Україні: презентація книжки та дискусія

Архітектурні конкурси в Україні: презентація книжки та дискусія

12 квітня 2018 року в Івано-Франківську відбудеться презентації книжки «Архітектурні конкурси та конкурси розвитку територій: демократія в дії. Практичні рекомендації з організації та проведення».

Кому, коли і навіщо потрібні архітектурні та містобудівні конкурси? Які переваги, вади й ризики конкурсної практики? Як організувати і провести конкурс? Яким є конкурсне законодавство в Україні (а яким за кордоном) — і як його можна удосконалити? І нарешті чому в процесі прийняття рішень щодо міського розвитку важливим є голос громади, і як залучити її до цього? Все це та більше Ви дізнаєтеся на презентації.

Авторка видання — Ганна Бондар, архітекторка, мистецтвознавиця, в.о. головного архітектора Києва (2015-2016).
Має багаторічний досвід в організації та проведенні архітектурних і містобудівних конкурсів. 

У книзі досліджено більше 30 архітектурних конкурсів, що відбулися в Україні у 2007–2017 рр. за ініціативи органів державної влади, місцевого самоврядування, приватних осіб і громадських організацій. Авторка аналізує українське законодавство, європейські принципи та методи організації конкурсів, а також подає рекомендації щодо реформування галузі відповідно до європейських директив.

Дізнатися більше про авторку та книгу можна за лінком:
https://bondarhanna.wixsite.com/competitionbook

Запрошуємо всіх, хто цікавиться процесами трансформації міських середовищ та гармонійного розвитку міст України. 

Подія організована в рамках урбаністичного напряму платформи «Тепле Місто», зокрема проекту MetaLab, за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Вхід вільний.

Реєстрація: https://goo.gl/jK1Wcf

Час зустрічі: 12 квітня 2018 року о 18:00 год.

Місце зустрічі: м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова 23 Ж, «Промприлад.Реновація», металеві сходи перед центральним входом, третій поверх, конференц-зал

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.