Active House Days in Ukraine 2019

Active House Days in Ukraine 2019

13-14 липня 2019 року Seminarium та Альянс активного будинку України запрошують на захоплюючу міжнародну подію для архітектурно-будівельної спільноти Active House Days in Ukraine 2019.

Sustainable NOW! – основний девіз заходу в цьому році! Активних будинків повинно бути більше – це зробить наше життя кращим! 

Своїм досвідом ділитимуться спікери з Італії, Данії, України, Румунії, Білорусі.

Вхід вільний, але деякі активності - платні.

Програма Active House Days in Ukraine

1. ЛЕКТОРІЙ в ефективному форматі докладів 35+15+10
Ми донесемо до вас ключеві і діючі кроки по створенню справжніх Active House на реальних прикладах. Дивіться уважно програму. У нас тільки 100 квитків в лекторій, які будуть продані за попередньою реєстрацією. 

Перевагу ми віддамо тим, хто готовий застосувати принципи Active House у реальних проектах жилих будівлях, школах, дитячих садках, офісах, об’єктах охорони здоров'я і навіть громадських просторах торгових центрів, які потенційно можуть бути реалізовані в найближчі 2 роки. 

Україні потрібні результати по реалізации комфортних і екологічних будинків nZEB вже сьогодні, тому ми дуже уважно відносимося до тих, хто готовий ці результати досягнути і забезпечим їм найкомфортніші умови для отримання знань і навиків для цього. 

2. КОНКУРС ПРОЕКТІВ Active House.
Вы побачите 10-15 проектів активних будинків, створених випускниками Active House Academy. І не тільки побачите, але і почуєте самих авторів. На 2-й день передбачений захист проектів зі зворотнім зв’язком від журі. Відвідати виставу можете безкоштовно, відмітивши необхідні пункти в формі реєстрації.

В журі - архітектор та інженер, які брали участь у створенні кращого будинку клубного типу в Італії (Casa Sul Parco), що відповідає вимогам Active House, Passive House та Multi Comfort House. Головуючий - Günther Gantioler. Перший приз – поїздка в Париж на Daylight Symposium and Healthy Home Days.

3. ЕКСКУРСІЇ.
Наша локація не випадкова. Щоб глибше зрозуміти переваги Active House, необхідно їх відчути на собі. Тому ми передбачили екскурсії невеликими групами по бібліотеці Шептицького, завдяки їм ви зрозумієте яким вимогам Active House відповідає ця будівля і як її використовувати в своїх проектах.

4. DAYLIGHT visualizer Zone
Архитектура - це світло. Природнє світло. У нас будет спеціальна локація, де можна буде прорахувати рівень освітлення в вашому проекті.

5. КОНСУЛЬТАЦІЇ.
Також ви можете отримати детальні відповіді на питання по комфорту проживання, енегроефективності, безпеки для здоров’я і навколишнього середовища від партнерів Альянсу активного будинку України!

6. КІНОСЕАНСИ
В окремому залі на 90 місць ми будемо показувати кінофільм "Closing the Loop" на протязі 2-х днів і ролики зі сталого розвитку. Це також безкоштовно, але при попередній реєстрації.

7. ЯКІСНИЙ NETWORKING
У вас буде можливість поспілкуватися з випускниками Active House Academy та колегами, охочими зробити цей світ кращим за допомогою архітектури епохи сталого розвитку!

Реєстрація та детальна програма на сайті
http://activehousedays.in.ua/

Час проведення: 13-14 липня 2019 року.

Місце проведення: Центр Шептицького, м.Львів. вул. Стрийська, 29а.

© 2013-2020 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.